اعلانات سایت

اطلاعیه مهم نحوه برگزاری کلاس های نیمسال دوم 1401-1400

اطلاعیه مهم نحوه برگزاری کلاس های نیمسال دوم 1401-1400

از مدير سايت در
Number of replies: 0

به اطلاع می رساند کلیه کلاسهای نیمسال دوم 1401-1400 از روز شنبه 23 بهمن ماه 1400 آغاز می گردد. لازم است به نکات مهم زیر توجه فرمایید:

1- با توجه به بخشنامه های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برنامه ریزی برای برگزاری کلاس ها در این نیمسال بصورت حضوری صورت گرفته است ولی با توجه شیوع مجدد و گسترده ویروس کرونا و مصوبات جدید ستاد کرونا ، تا اطلاع بعدی کلیه کلاس ها در نیمسال دوم 1401-1400 بصورت مجازی و از طریق سامانه آموزش مجازی مؤسسه (lms.sanabad.ac.ir) برگزار می گردد.

2- امتحانات پایان نیمسال دوم 1401-1400 در هر شرایطی بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

3- تا اطلاع بعدی جلسات دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد بصورت مجازی می باشد. (حضور دانشجو با همراه داشتن کارت دیجیتال واکسن در محل مؤسسه الزامی است.)

4- طبق اطلاعیه های متعددی که در نیمسال گذشته صادر شده است، کلیه اساتید و دانشجویان محترم می بایست واکسیناسیون کامل خود را انجام داده و کارت دیجیتال واکسن خود را برای مؤسسه ارسال نمایند. بدیهی است ورود به مؤسسه با همراه داشتن کارت دیجیتال واکسیناسیون و رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی میسر می باشد.

5- مؤسسه تابع بخشنامه های وزارت علوم و ستاد ملی مبارزه با کرونا می باشد و هرگونه تغییری در نحوه برگزاری کلاس ها و امتحانات متعاقبا اعلام خواهد شد.